Angažovaní designéři

Alena Černická
Splnila si svůj sen a vrhla se do navrhování designů interiérů. Vlastní firmu Interier del´Arte, se kterou je věrná své oblíbené francouzské módě.


Simona Fritz
Absolvovala FF UK, obor filologie italštiny, avšak již při studiu se věnovala designu interiérů. V zámoří poté absolvovala designérský kurz a po návratu do vlasti založila firmu SIMDESIGN, vytvářející interiéry založené na prostoru.


Martina Schultes
Školu interiérového designu absolvovala v zámoří v USA, kde poté několik let v oboru působila. V České republice se převážně věnuje rekonstrukcím soukromých rezidencí, bytů, ale také designu nábytku.


Kateřina Čásenská
Absolventka filozofické fakulty UK. Dlouhá léta spolupracovala s časopisy Elle a Marianne, než se rozhodla plně věnovat interiérovému design. Nejraději pracuje na návrhu soukromých rezidencí a domů.


Jana Zouharová
Vystudovala obor návrhu konstrukcí nábytku a tvorba interiéru na střední škole umění a designu. V současnosti rozšiřuje svoje znalosti na fakultě architektury a zároveň pracuje v ateliéru ELAM. Pořad jak se staví sen je pro ni velkou výzvou, které prostě nemohla odolat.


Ladislav Rendl
Designování se věnoval na univerzitě v Plzni. Jeho domovem se stala krom Prahy ještě Mallorca. Nejvíce mu vyhovuje volnost v tvorbě interiéru, které navrhuje u nás i v zahraničí.


David Plouhar
Absolvent střední průmyslové školy keramické se hlavně angažuje v grafice. Navrhuje loga a tiskoviny firmám, ale také navrhuje nábytek, je tvůrcem vlastních tapet a jako koníčka rád vytváří interiéry bytů, domů, kaváren i butiků.


David Machač
Znalosti ze střední stavební školy se rozhodl prohloubit studiem architektury na VUT v Brně. Již v dobách studií vytvořil úspěšné návrhy rodinných a bytových domů.


Anna Lacová
Absolventky Pražské fakulty architektury ČVUT. Již od puberty věděla, čím chce být a návrhy staveb i interiérů ji dodnes plně naplňují. V pořadu jak se staví sen může nechat plně rozvinout svoji fantazii, což jí přináší příjemné odreagování.


Kamila Douděrová
Další absolventka ČVUT pražské fakulty se specializací pro návrh sociálních staveb. Svůj osobitý styl získali při stáži ve Francii.


Eduard Pázler
Do života se sice připravoval na španělské univerzitě v oboru marketingu, ale již nějaký ten pátek úspěšně pracuje ve firmě KARE Design. Ač není os fochu, úspěšně zpracoval návrhy pro kavárny, obchody, kadeřnictví a samozřejmě domy a byty.

Marta Eftimovská Absolvovala univerzitu v New Yorku a svoji kariéru prozatím spjala s německou firmou KARE Design. Své působení v pořadu jak se staví sen bere jako poslání ukázat Čechům nový směr v kultuře bydlení.


Tomáš Marx
Na technické škole v Praze se zabýval navrhováním a konstrukcí nábytku a následně tvorbou interiérů. V současnosti se zabývá návrhy domů, bytů, ale i obchodů. Design nábytku má jako takového koníčka pro relax.


Ing. Zuzana Jančušková
Tato sympatická Slovenka vystudovala průmyslový design nábytku, čímž se v podstatě zabývá dodnes. Krom navrhování nábytku a osvětlení i realizuje rekonstrukce interiérů.


Nina Petrenková
Právě dokončuje studie na Slovenskej Technickej Univerzity, kde se věnuje architektuře a urbanizmu. Účinkování v pořadu jak se staví sen bere jako seberealizaci při níž získává mnoho zkušeností s řešením zapeklitých problémů.


Ing. arch. Jan Ranný
Nejprve se zaměřil na studium výtvarného umění na pražském gymnáziu. Po jeho skončení pokračoval na fakultě architektury ČVUT. Již během studii byl zaměstnancem designové firmy zaměřené na návrhy interiérů a prodej nábytku. Nyní se živý jako architekt pro studio RAP partners.


Ing. Jaroslav Richter
Nejprve se zaměřil na střední škole na design nábytku, aby posléze znalosti doplnil na vysoké škole studiem designu nábytku a interiérové tvorby. Zabývá se převážně navrhováním atypického nábytku, avšak rád zabrouzdá i do zahradní architektury. Jak se staví sen pro něho představuje výzvu, co vše zvládne v tak krátkém čase.


Ing. arch. Ivana Ludvíková
Půvabná absolventka fakulty architektury ČVUT se oboru věnuje v architektonickém studiu, přičemž občas si ráda odskočí k interiérovému designu.